شرکت آلفا برق یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های تولیدی در صنعت برق کشور می‌باشد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1363 به‌صورت رسمی آغاز و همگام با رشد صنعت برق در ایران، تولیدات خود را با تکنیک‌های روز دنیا همراه نموده است.

این شرکت در زمینه طراحی، تأمین تجهیزات، ساخت، نصب و راه‌اندازی انواع تابلوهای برق فشار ضعیف، فشار متوسط و پست‌های کمپکت فعال می‌باشد. همچنین در حوزه‌های طراحی سیستم BMS و RTU، رله و حفاظت، کنترلرهای PLC، تابلوهای MCC و مدارات چنج آور فعالیت مستمر دارد. شرکت آلفابرق محصولات، خدمات و راه‌حل‌های مؤثری را برای طیف متنوعی از صنایع، ازجمله نفت و گاز، آب و فاضلاب، توزیع برق، انرژی‌های تجدید پذیر و صنایع فولاد ارائه می‌دهد.

طراحی باکیفیت و ساخت بدون نقص، خط‌مشی اصلی شرکت آلفا برق در دوران سابقه کاری این شرکت می‌باشد. افزون بر این، به دلیل قابلیت اعتماد و تداوم و تعهد به افزایش سطح رضایت مشتریان ، امروز آلفا برق به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در این صنعت شناخته‌شده است.

شرکت آلفا برق باوجود مدیران موفق و صاحب اندیشه و با به‌کارگیری مشاوران باتجربه و پرسنل متخصص توانسته تا با حفظ اعتماد مشتریان اعتبار خود را روزافزون کند. همچنین با در اختیار داشتن فنّاوری‌های به‌روز و سیستم‌های مدرن در فضایی کاملا مناسب توان خود را جزم نموده تا بتواند ارائه‌دهنده سرویس و خدمات مناسب و در حد استانداردهای روز باشد. شایان‌ذکر است، کلیه‌ی عملیات ساخت در اين شركت ، منطبق با استانداردهاي ISO 9001:2015، ISO 14001:2015 و ISO 45001:2018 می‌باشد.

رضایت مشتریان

تمام تلاش پرسنل و مدیران این شرکت در جهت حصول رضایت مشتریان در حین فرآیند تولید و همچنین تحویل محصول نهایی می باشد.